حجت الاسلام حاجی زاده :روز قدس روز مبارزه با استکبار وصهیونیزم بین الملل است
حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی : روز قدس یادگار امام امت و روز نماد مبارزه با استکبار وصهیونیزم بین الملل می باشد. حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی : با اشاره به آیه 141 سوره مبارکه نساء که می فرماید،

لن یجعل الله للکافرین علی المومنین سبیلا گفت :روز قدس یادگار امام امت و روز نماد مبارزه با استکبار وصهیونیزم بین الملل می باشد. گفت : مساله قدس وفلسطین که اولین مساله جهان اسلام می باشد هم از لحاظ دینی و مذهبی وهم از لحاظ مسائل جهانی وبین المللی برای ملت شریف ایران از اهمیت بالای برخورداراست. معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود : روز قدس که از یکسال پس از پیروزی انقلاب اسلامی نامگذاری شده وامسال به لحاظ شرایط منطقه ای به ویژه شهادت سردار مقاومت شهید قاسم سليماني و همزمانی آن با ایام سوم خرداد و فتح خرمشهر از اهمیت بیشتری برخوردار است . حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده بااشاره به اینکه ،مبارزه با ظلم وظالم و یاری از مظلوم از اهم دستورات دین اسلام و مطابق با وجدان همه آزادی خواهان جهان می باشد گفت : مردم ولایتمدار ایران گرچه به لحاظ شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس مطابق سالهای قبل را نداشتند ولی به اشکال دیگر به ویژه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شور انقلابی و بصیرت و آرمانخواهی خود را نشان دادند . وپیام مظلومیت مردم فلسطین وسایر آزادی خواهان جهان و حمایت از انتفاضه فلسطین و جبهه مقاومت در منطقه را به گوش جهانیان رساندند . معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی فرمایشات بسیار مهم ولی امر مسلمین جهان که به مناسبت روز قدس ایراد شد را بسیار هوشمندانه و راهگشا خواند و گفت:باید توصیه های حکیمانه ی معظم له در این سخنرانی مهم را مد نظر داشته باشیم مخصوصا مهم ترین توصیه ایشان که فرمودند :« اصلی‌ترین توصیه‌ی اینجانب توصیه به تداوم مبارزه و سامان بخشیدن به سازمان های جهادی و همکاری آنان با یکدیگر و گسترش عرصه‌ی جهاد در همه‌ی سرزمین‌های فلسطینی است. همه باید ملّت فلسطین را در این جهاد مقدّس یاری کنند. همه باید دست مبارز فلسطینی را پُر، و پشت او را محکم کنند»

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ زمان : ۰۰:۳۱ كاربر : pr بازديد : ۲۳۴
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ زمان ويرايش : ۰۰:۱۲ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۳ ذی قعده ۱۴۴۲ قمري

۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۲
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر