مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: رزمایش خودحفاظتی درواحد بیرجند برگزار شد
مهندس علی ذوقی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: رزمایش خودحفاظتی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: به مناسبت هفته پدافند غیر عامل اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان و با همکاری حراست کل دانشگاه آزاد اسلامی، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و حوزه بسیج استان اقدام به برگزاری رزمایش خودحفاظتی نمود. این مقام مسؤول ضمن قدردانی از تلاش و همکاری ویژه مهندس جواد علیزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه در جریان برگزاری این رزمایش گفت: در این رزمایش که با رمز مقدس یا رسول الله شروع شد تمام صحنه های درگیری دشمن فرض بازسازی شد و تیم واکنش سریع اقدام به دستگیری دشمن فرضی نمود. مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به تاکیدات و توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت و اهمیت پدافند غیر عامل گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تاکید می فرمایند برای دفاع خوب هم معرفت خوب لازم است علی ذوقی در ادامه با اشاره به فرازی از سخنان رهبر فرزانه انقلاب که می فرمایند «پدافند غیرعامل مثل مصونیت سازی بدن انسان است. از درون ما را مصون می‌کند. معنایش این است که ولو دشمن تهاجمی هم بکند و زحمتی هم بکشد و ضرب و زوری هم بزند، اثری نخواهد کرد.» گفت : مطابق منویات مقام عظمای ولایت وظیفه همه ی ما این است که کشور را مستحکم و غیر قابل نفوذ و غیر قابل تاثیر از سوی دشمن نگاه داریم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ زمان : ۱۶:۲۲ كاربر : pr بازديد : ۲۹۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ زمان ويرايش : ۱۶:۲۸ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر