دکتر جهان بین:طراحی سامانه «دانشجویار» در دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارائه ۷۰ خدمت

دکتر جهان بین خبر داد طراحی سامانه «دانشجویار» در دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارائه 70 خدمت به دانشجویان/ «دانشجویار» همزمان با روز دانشجو رونمایی می شود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از طراحی سامانه «دانشجویار» در این دانشگاه با هدف ارائه 70 خدمت به دانشجویان خبر داد و گفت: این سامانه 16 آذر و همزمان با روز دانشجو رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در آیین استقبال از نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که دوشنبه شب 19 آبان ماه به صورت مجازی در سالن کتابخانه دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، خطاب به دانشجویان این دانشگاه، گفت: دانشگاهی را برای تحصیل انتخاب کرده اید که از نظر علمی و فرهنگی جزو دانشگاه های شاخص و برجسته است. دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ علمی تنها دانشگاه کشور است که در رتبه بندی جهانی، جزو صد دانشگاه برتر است. وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ کمیت رتبه 71 و از لحاظ کیفیت مقالات، رتبه 79 جهانی را از آن خود کرده است. در کنار موضوعات علمی، دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فرهنگی نیز پیشرو بوده و افراد شاخصی همچون 70 شهید مدافع حرم را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. دکتر جهان بین خاطرنشان کرد: اگر فرصت تحصیل مغتنم شمرده نشود، پشیمانی و غصه در پی خواهد داشت. دوران تحصیل فرصتی طلایی است که در کنار آموزش و پژوهش، دانشجویان باید به رشد ابعاد شخصیتی خود توجه داشته باشند تا بیش از پیش برای خانواده و جامعه افتخار بیافرینند. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با توصیه مهارت‌آموزی به دانشجویان، گفت: دانشجویان باید حداقل یک مهارت را در کنار آموزش خود بیاموزند. صنایع خلاق فرهنگی بیش از دو میلیارد دلار در جهان گردش مالی دارد و ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نیز به این موضوع توجه ویژه‌ای داریم. با صرف درس خواندن نمی توان برای جامعه مفید بود و حتماً باید مهارتی کسب شده باشد. وی با بیان اینکه دانشجویان باید فعالیت در تشکل ها، بسیج دانشجویی، هیئت های مذهبی دانشگاهی و... را جدی بگیرند، گفت: دانشجویان در این گونه فضاها تعاملات اجتماعی را خواهند آموخت. این محیط ها بهترین فرصت برای رشد شخصیتی دانشجویان در فضای واقعی است. دکتر جهان‌بین از رونمایی سامانه «دانشجویار» در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: این سامانه با هدف ارائه 70 خدمت به دانشجویان طراحی شده که همزمان با 16 آذر و روز دانشجو رونمایی خواهد شد. کانون تعامل دانشگاه و خانواده با هدف گسترش ارتباط و تعامل دانشگاه با خانواده دانشجویان راه اندازی می شود تا دانشجویان از نظر آموزشی، شخصیتی یا فرهنگی یک دوره ماندگار در طول زندگی خود را در دانشگاه آزاد اسلامی تجربه کنند.

انتهای پیام/

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ زمان : ۱۲:۱۳ كاربر : pr بازديد : ۲۴۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۱۴ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۳ ذی قعده ۱۴۴۲ قمري

۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۲
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر