دکتر ماندگار:برگزاری رویداد آنلاین حل مسئله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری
دکتر ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی :برگزاری رویداد آنلاین حل مسئله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی

رویداد آنلاین حل مسئله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری با همکاری پارک علم و فناوری و مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، دکتر علی ماندگار گفت :مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و پارک علم و فناوری دانشگاه در نظر دارند با همکاری برخی از مراکز علمی و ورزشی، رویداد آنلاین را با موضوع ساخت و حمایت از اپلیکیشن‌های ورزشی برگزار کنند. دکتر ماندگار افزود :این رویداد با عنوان «رویداد آنلاین حل مساله با موضوع ورزش، تندرستی و فناوری» از ۲۵ مهرماه تا ۱۵ آذرماه ۱۳۹۹ با هدف طراحی اپلیکیشن برای شناسایی و ارزیابی حرکات ورزشی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌های خود را در قالب فیلم و عکس از نمونه اولیه و پروتوتایپ تا ۱۰ آذرماه ارسال کنند. این مقام مسئول گفت :به اپلیکیشن برتر در هر موضوع جایزه ویژه اهدا خواهد شد و طرح‌های برتر از حمایت‌های مالی و معنوی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و فرصت مشارکت و عقد قرارداد با مرکز ورزش دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار خواهند شد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس Park.iau.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ زمان : ۱۴:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۳۲۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۰۷ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر