رئیس بسیج اساتید دانشگاه : بسیج در همه صحنه ها حضوری ارزشمند و پربرکت داشته است .
دکتر علی ماندگار رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان : بسیج در همه صحنه ها حضوری ارزشمند و پربرکت داشته است .

دکتر علی ماندگار رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان : بسیج در همه صحنه ها حضور ارزشمند و پربرکت داشته است .

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت : از اول انقلاب تاکنون شجره طیبه بسیج در همه صحنه ها حضوری ارزشمند و پربرکت داشته است . دکترعلی ماندگار افزود : اساتید بسیجی در ترویج و تعمیق تفکر انقلابی در دانشگاهها نقش مهمی دارند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه ضمن تبریک وگرامی داشت هفته بسیج ونکوداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار سردار سپهبد سلیمانی و همه ی شهیدان عالیمقام اسلام وانقلاب با تاکید بر اینکه بسیج ثمره تدبیر و یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) است گفت:بسیج نیرویی مخلص ومتعهد و درخدمت اهداف و آرمانهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است و اساس این نیرو فداکاری، ایثار و بصیرت انقلابی است .

دکتر ماندگار همچنین منویات رهبر معظم انقلاب را بهترین راهبرد برای اساتید ارجمند بسیجی دانست و گفت :بسیج یکی از پشتوانه های بسیار مستحکم عزت و اقتدار کشور است و ترویج و تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی یک ضرورت بسیار مهم است . رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، دراین ادامه نقش بسیار اساتید بسیجی را در ترویج تفکر ناب انقلابی بسیار مهم دانست و گفت: بصيرت و آگاهي برترين شاخص تفكر بسيجي است‌‌؛

این مقام مسئول مردمي بودن را از اصلي ترين ویژگیهای بسیج بر شمرد وگفت : از اول انقلاب تا کنون بسیج در همه صحنه ها حضور ارزشمند و پربرکتی داشته است .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ زمان : ۲۲:۲۸ كاربر : pr بازديد : ۲۵۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ زمان ويرايش : ۲۲:۳۲ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر