مهندس علیزاده:شهادت دکتر فخری زاده بیانگر اوج کینه توزی دشمنان کشور عزیزمان است

مهندس جواد علیزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:شهادت دانشمند فرهیخته دکتر فخری زاده عزم هم‌رزمان و جوانان برومند این سرزمین را بیش از پیش در راه دستیابی بیشتربه توسعه و پیشرفت در علم و فناوری مصمم خواهد ساخت.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دست جنایتکار صهیونیسم جهانی بار دیگر درجنایتی ددمنشانه بر ملا شد گفت :قطعا این حرکت ناجوانمردانه و مذبوحانه بیانگر عمق خباثت و کینه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و با هدف ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور اسلامیمان طراحی شده بود و ماهیت پلید وجنایتکار آنان را باردیگر برملا ساخت . مهندس علیزاده افزود : این گونه اقدامات جنایتکارانه ناشی از عجز و ناتوانی دشمنان در برابر حرکت علمی و افتخارات و توانمندی­‌های ملت بزرگ ایران است ونه تنها خللی در استواری مردم و کشور ایران در راه مقاومت در برابر بدخواهان و کینه‌توزان ایجاد نخواهد کرد بلکه ملت غیور ما را بیش از پیش در راه دستیابی بیشتر به توسعه و پیشرفت در علم و فناوری مصمم خواهد ساخت. فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به فرازی از بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند: شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمان‌های بلند و الهی، به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزش‌های معنوی دست یافتند.افزود: این گونه اقدامات پلید و خصمانه دشمنان پست فطرت کوچکترین خللی در پیمودن راه پر افتخار سرافرازی ایران وارد نخواهد ساخت اما گرفتن انتقام این جنایت ضرورت دارد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ زمان : ۲۲:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۳۰۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ زمان ويرايش : ۲۲:۱۴ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر