تبریک دکتر ماندگار معاونت دانشجویی و فرهنگی+اعلام ویژه برنامه های روز دانشجو
دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت یاد دانشمندشهید فخری زاده ونکوداشت یاد شهیدان دانشجو فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت و با آرزوی سلامتی و توفیق برای دانشجویان عزیز که آینده سازان کشور عزیزمان هستند گفت : برنامه های ویژه ای درگرامیداشت روز دانشجو با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر ماندگار با بیان اینکه ویژه برنامه گرامیداشت روز دانشجو با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

گفت :این مراسم به صورت زنده و مستقیم در اینستاگرام به آدرس اینترنتی instagram.com/azad_daneshjoo و صفحه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی در آپارات به آدرس aparat.com/islamic_azaduniversity/live پخش خواهد شد. در این مراسم از 12 نفر از دانشجویان منتخب دانشگاه آزاد اسلامی که براساس فرم‌های ارسال شده به واحدهای دانشگاهی و ارزیابی در سطح استان‌ها و سازمان مرکزی، برگزیده شده‌اند، تقدیر می شود. این مقام مسئول افزود :علاوه بر این ویژه برنامه، روز دوشنبه 17 آذر نیز نشست نمایندگان فعالان دانشجویی اعم از بسیج دانشجویی، تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی دانشجویی و نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ریاست دانشگاه برگزار خواهد شد.

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین از برگزاری مسابقه فرهنگی با محوریت کرونا به مناسبت 16آذر روز دانشجو در قالب داستان کوتاه ،طنز ،خاطره نویسی وشعر خبر داد

و گفت :

مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذرماه می باشدو پست الکترونیکی جهت ارسال آثار farhangi@iaubir.ac.ir در نظر گرفته شده است دکتر ماندگار تاکید کرد حتما نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی خود را در قسمت عنوان پست الکترونیکی درج نمایید و مطالب ارسال شده هم نباید بیش از چهار صفحه A4 . معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود :۵شرکت کنندگان در انتخاب قالب برای سرودن شعر(غزل، مثنوی، دوبیتی ،رباعی، چهارپاره، نیمایی، آزاد، سپید) مختار هستند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ زمان : ۱۳:۲۵ كاربر : pr بازديد : ۱۶۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ زمان ويرايش : ۱۳:۲۸ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر