حجت الاسلام حاجی زاده :روزدانشجو یادآورعدالت خواهی ملت ایران خصوصاً دانشجویان است
حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی : روز دانشجو یادآور مبارزه با استکبار و روحیه عدالت خواهی ملت ایران خصوصاً دانشجویان و دانشگاهیان است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی : روز دانشجو یادآور مبارزه با استکبار و روحیه عدالت خواهی ملت ایران خصوصاً دانشجویان و دانشگاهیان است

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی درگفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن گرامی داشت یاد دانشمند شهید فخری زاده گفت : ۱۶ آذر سال ۳۲ آغاز جنبشی بود که دانشجویان دانشگاه تهران با مبارزه و گذشت از خون خود آغاز کردند و در بهمن ۱۳۵۷ این جنبش را با پیروزی انقلاب اسلامی به ثمر رساندند حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده با بیان اینکه در حقانیت این مبارزه و این راه همین بس که نیروهای دژخیمان پهلوی در ۱۶ آذر سه تن از عزیزان دانشجو ( شهید مصطفی بزرگ نیا شهید آذر شریعت رضوی شهید احمد قندچی) را به شهادت می رسانند و روز بعد یعنی هفدهم آذر ماه نیکسون معاون وقت رئیس جمهور آمریکا در همین دانشگاه حاضر می شود و دکترای افتخاری را دریافت می کند . معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی درادامه افزود :از بین بردن و به شهادت رساندن دانشجویان مومن و اساتید مومن و مغزهای متفکر ملت‌های آزادیخواه مختص به زمان خاصی نیست بلکه در هر زمان ادامه خواهد داشت وشهادت شهدای هسته ای خصوصاً شهید بزرگوار دکتر فخری زاده تنها نمونه ای از این جنایت ها و خباثت ها می باشد. حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده گفت : وظیفه دانشجویان و فرهیختگان در هر زمان خصوصاً در این دوران خاص همان تقویت ایمان و تقوا و تقویت روحیه انقلابی و جهاد در تمام عرصه ها خصوصاً در عرصه علم و دانش می باشد تا مدیون فرصت و زمینه ای که به برکت خون شهدای زیادی در اختیار نسل جوان فرهیخته امروز گذاشته شده نگردند حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده در پایان افزود :روز دانشجو را به همه دانشجویان خصوصاً دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تبریک عرض نموده و درود می فرستیم بر روح بلند شهدای اسلام به ویژه شهید دکتر فخری زاده.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ زمان : ۱۶:۲۵ كاربر : pr بازديد : ۲۳۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ زمان ويرايش : ۱۶:۲۸ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر