دکترسید حسن هاشمی درپیامی روزوحدت حوزه ودانشگاه راتبریک گفت
دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی روزوحدت حوزه و دانشگاه را تبریک گفت

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی روزوحدت حوزه و دانشگاه را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام دکتر سید حسن هاشمی بدین شرح است:

با حمد و سپاس به درگاه خداوند قادر متعال و با درود به روح بلند و ملکوتی دانشمند شهید آیت الله دکترمفتح فرا رسیدن27 آذرماه روز وحدت حوزه و دانشگاه را به حوزویان ودانشگاهیان گرامی استان خراسان جنوبی تبریک عرض می نمایم.

حوزه و دانشگاه دو نهاد مقدس علمی و دو بازوی توانمند وتاثیر گذارکشور هستند که می توانند در سایه وحدت، رسیدن به قله‌های پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان را هموار سازند وهمواره وحدت این دوقشر مورد تاکید حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بوده است .

شهید عزیز آیت ا... دکتر مفتح هم یک عالم بزرگ و وارسته ی حوزوی بود وهم یک دانشمند فرهیخته دانشگاهی که زمان شناسی آگاهی و بصیرت او را به اسوه و الگویی بزرگ و وحدت بخش برای حوزه و دانشگاه تبدیل کرد و خون پاک او درمسیر متعالی وحدت حوزه و دانشگاه منشاخیرات و برکات فراوان گردید .

درپایان ضمن نکوداشت یاد دانشمند شهید حاج محسن فخری زاده که با همت بلند و ایمان و اخلاص موجب عزت و اعتلای علمی کشورمان شدوبا گرامی داشت روز وحدت حوزه و دانشگاه و آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای همه ی حوزویان و دانشگاهیان عزیز امیدوارم این دوقشر فرهیخته برای تقویت عزت ،اقتدار ، رشد وبالندگی میهن اسلامیمان ومطابق تاکیدات وتوصیه های مقام معظم رهبری احساس خویشاوندی وبرادری را حفظ کنند و این پیوند مبارک را تقویت نمایند .

سید حسن هاشمی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ زمان : ۱۴:۰۴ كاربر : pr بازديد : ۲۴۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ زمان ويرايش : ۱۴:۳۰ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر