دکتر ایمان صفایی: دوخبر مهم و قابل توجه برای دانشجویان دکتری تخصصی

دکتر ایمان صفایی: دوخبر مهم و قابل توجه برای دانشجویان دکتری تخصصی

دکتر ایمان صفایی مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت : دستورالعمل برگزاری جلسات پیش دفاع دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد. براساس بندهای این دستورالعمل، در راستای مساعدت با دانشجویان در شرایط فعلی لازم است تا اطلاع ثانوی جلسات پیش دفاع به صورت مجازی برگزار شود. دانشجویان باید مستندات خود را جهت پیش دفاع در زمان مقرر در سامانه پژوهشیار بارگذاری کنند. دکتر ایمان صفایی گفت :در این دستورالعمل آمده است: هیأت تخصصی و استاد راهنما به صورت مجازی و دانشجو در واحد دانشگاهی محل تحصیل و یا نزدیک ترین واحد مجری تحصیلات تکمیلی محل زندگی دانشجو، با حضور نماینده ای از تحصیلات تکمیلی واحد به عنوان ناظر در جلسه پیش دفاع شرکت می کنند. هیأت تخصصی در هر رشته گرایش تحصیلی دانشجو شامل 9 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور است که کفایت یا عدم کفایت پیش دفاع با رأی نصف به علاوه یک حاضر در جلسه مشخص می شود. این مقام مسئول گفت :براساس بندهایی از این دستورالعمل، دبیرخانه های پیش دفاع ذیل ادارات کل امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی معاونت های موضوعی بوده و نقش نظارت، هدایت و هماهنگی فرآیند پیش دفاع را برعهده خواهند داشت. دبیرخانه پیش دفاع موظف است، نسبت به برنامه ریزی و مدیریت جلسات پیش دفاع، تعیین وقت برای دانشجویان و توزیع تعداد جلسات پیش دفاع در چهار بازه زمانی درسال (15 روز آخر ماه های آبان، دی، اردیبهشت و مرداد) اقدام کند. دکتر صفایی افزود :در این دستورالعمل آمده است: زمان انجام پیش دفاع مجازی یک ساعت است که به ترتیب شامل توضیحات استاد راهنما(5 دقیقه)، دفاع دانشجو(حداکثر 20 دقیقه)، نکات تکمیلی استاد راهنما(5 دقیقه)، پرسش، مشورت و تصمیم گیری هیأت تخصصی (30 دقیقه) است. مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود :دانشجو بايد جهت انجام پیش دفاع مجازی، دستورالعمل برگزاری پیش دفاع رساله دکتری تخصصی مجازی را از سامانه پژوهشیار دریافت و مطالعه کرده و به مفاد آن دقیقاً عمل کند. همچنين دانشجویان موظف هستند ضمن مطالعه فایل های آموزشی در بازه زمانی مقرر با مراجعه به سامانه برگزاری جلسات پیش دفاع (که در سامانه پژوهشیار اطلاع رسانی می شود) نسبت به درخواست و زمان مورد نظر خود اقدام کنند.

مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین در ادامه گفت : با عنایت به مساعدت های به عمل آمده برای آن دسته از دانشجویان دکتری تخصصی که نتوانسته بودند علیرغم اتمام مراحل پژوهشی تا قبل از تاریخ پانزدهم آبان ماه سال جاری از رساله خود دفاع نمایند، بدینوسیله تاکید می گردد که این دسته از دانشجویان با توجه به مجوزهای صادر شده از ادارات پژوهشی و تحصیلات تکمیلی معاونت های مربوطه، می بایست حداکثر تا تاریخ پانزدهم دی ماه سال جاری از رساله خود دفاع نموده و مراحل را در سامانه پژوهشیار ثبت نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ زمان : ۱۱:۴۴ كاربر : pr بازديد : ۲۱۶
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ زمان ويرايش : ۱۰:۱۸ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۳ ذی قعده ۱۴۴۲ قمري

۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۲
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر