مدیر کل حراست دانشگاه آزاد استان: حمله به عین الاسد سیلی محکمی بود بر چهره پلید آمریکا
مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی حمله موشکی به پایگاه عین الاسد به سان سیلی محکمی بود که بر چهره پلید آمریکا و استکبار نواخته شد

مهندس علی ذوقی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد سلیمانی و دانشمند شهید فخری زاده گفت: حمله موشکی به پایگاه عین الاسد به سان سیلی محکمی بود که بر چهره پلید آمریکا و استکبار نواخته شد. مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه راه شهیدان عزیز سردار سلیمانی و دانشمند شهید فخری زاده با قدرت و افتخار پیموده خواهد شد گفت: استکبار جهانی هیچوقت از دشمنی با ملت بزرگ ایران دست بر نخواهد داشت.

مهندس ذوقی در ادامه با اشاره به ابعاد دشمنی ها و خباثت های استکبار علیه کشور عزیز اسلامی ما گفت برای مقابله با اهداف سلطه جویانه آمریکا و ایادی مزدورش باید بصیرت و انسجام خود را هر چه بیشتر تقویت نماییم. مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پس از حمله مقتدرانه موشکی فرماندهان غیور کشور اسلامی مان به پایگاه آمریکایی عین الاسد ترس و وحشت عجیبی اردوگاه غرب را فراگرفت و این اقدام ضمن آنکه بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت از ابعاد مختلف استراتژیک بسیار با اهمیت تلقی می شود. وی حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد را بیانگر جسارت قدرت و جرات رزمندگان دلاور ایران توصیف کرد و گفت: اگر این حمله نبود خوی سرکش ترامپ فروکش نمی کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ زمان : ۱۳:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۳۶۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ زمان ويرايش : ۲۰:۵۶ كاربر : Khosravi

پيامبر اكرم(ص) :

ولايَةُ عَلِيِّ بنِ أبي طالِبٍ وِلايَةُ اللَّهِ و حُبُّهُ عِبادَةُ اللَّهِ وَ اتِّباعُهُ فَريضَةٌ مِنَ اللَّهِ .

ولايت علي ‏بن ابي ‏طالب‏ عليه السلام ولايت خدا ، و محبّت او عبادت خدا و پيروي از او فريضه ‏اي از جانب خدا است .

بشارة المصطفي ، ص ۱۶

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

۱۸ ذی حجّه ۱۴۴۲ قمري

۲۸ جولاي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۱
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۴
اذان ظهر ۱۲ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۵
اذان مغرب ۱۹ : ۵۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر