دکتر جواد عارف مدیرکل نظارت، ارزیابی و بازرسی منطقه ۸ رویکرد ویژه ما حل مساله است

دکتر جواد عارف مدیرکل نظارت، ارزیابی و بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 8 رویکرد ویژه ما حل مساله است.

به گزارش مرکز خبرروابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دکتر جواد عارف مدیر کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی و هیات همراه در جلسه ویژه با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی گفت: رسالت اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی نظارت ارزیابی و آسیب شناسی عملکرد دانشگاه البته با رویکرد حل مساله است.

دکتر عارف درادامه به بیان ساختار و چارچوب کلی فعالیت های اداره کل نظارت، ارزیابی و بازرسی دانشگاه پرداخت و گفت همکاران بنده در این اداره کل با همدلی و هم افزایی و رویکرد حل مساله در کنار مسؤولان و همکاران محترم واحدهای دانشگاهی هستند تا با دقت برخی مشکلات احتمالی احیانا و نقاط ضعف را شناسایی نمایند و برای برطرف شدن آنها به راه حل برسند.

دکتر جواد عارف تاکید کرد و گفت در راستای تحقق اهداف عالی مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی بنده و همکارانم در حوزه نظارت بازرسی و رسیدگی به شکایات با همکاری و هم فکری با مسؤولان واحدهای دانشگاهی همه فعالیت ها و اقدامات مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی را مورد بررسی و پایش قرار می دهیم و نگاه ما و رویکرد اصلی و محوری ما در این ارزیابی ها و بررسی ها رویکردی پیشگیرانه و با هدف حل مساله خواهد بود. دکتر عارف با اشاره به اینکه ارزیابی و بازرسی در اتخاذ تدابیر لازم برای بهبود امور و رفع هر گونه نواقص احتمالی موثر است گفت خوشبختانه هم مسؤولان و هم همکاران محترم واحدها از این ارزیابی ها و بازرسی ها استقبال می کنند.

در این جلسه دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور صمیمانه مدیر کل نظارت، ارزیابی و بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی و هیات محترم همراه ایشان در واحد بیرجند گفت: این ارزیابی ها و بازرسی ها فرصت بسیار ارزشمندی در اختیار مسئولان و مدیران دانشگاهی قرار می دهد تا بتوانند با اشراف و شناخت بیشتری از مشکلات و مسائل مختلف حوزه کاری خود اقدام نمایند دکتر سید حسن هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه سایه سنگین کرونا بسیاری از فعالیت ها را تحت تاثیر قرار داده گفت: این مشکل را باید با عزم جدی و همت و کار مضاعف برطرف کنیم. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با بیان اینکه امروزه سازمانها و نهادهای مهم برای بهبود هرچه بهتر و مستمر فعالیت های مجموعه خود توجه بسیار دقیقی به ارزیابی و بازرسی دارند دکتر هاشمی گفت: با تمام توان و همکاری و همدلی در خدمت اداره کل نظارت، بازرسی و ارزیابی عملکرد دانشگاه هستیم و مجدانه در مواردی که در بررسی و پایش به ما اعلام فرمایند توجه و اقدام خواهیم کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ زمان : ۲۱:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۲۱۰

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر