نشست بصیرتی با حضور جناب سرهنگ نوفرستی

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ودفتر هم‌اندیشی اساتید نشست بصیرتی ویژه با حضور و سخنرانی سرهنگ نوفرستی معاون سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار . به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند: دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این نشست ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران وقدردانی از جناب سرهنگ نوفرستی گفت : بر همه ما واجب است که قدردان خون پاک شهدای عزیز ، امام شهدا و راه متعالی انقلاب اسلامی باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ویژه بیانیه بسیار مهم گام دوم انقلاب با جان و دل تلاش نماییم. در ادامه سرهنگ محمد نوفرستی معاون سیاسی نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در بیانیه بسیار مهم گام دوم انقلاب و تلاش و مجاهدت برای تحقق منویات معظم له در این بیانیه توجه دقیق و عمیق به محتوای آن یک ضرورت غیرقابل چشم‌پوشی است گفت : باید با بصیرت افزایی وبرنامه‌های دقیق و غنی فرهنگی جلوی تحریف حقایق انقلاب را بگیریم و نگذاریم که نسل امروز ما از دریچه رسانه‌های بیگانه مانند بی بی سی و غیره با انقلاب آشنا شوند سرهنگ محمد نوفرستی افزود : مطابق تأکیدات حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اگر بخواهیم در گام دوم انقلاب و دهه پنجم حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های محکم و استوار برداریم پیش‌نیاز آن و لازمه این امر آن است که گام اول را درست بشناسیم . سرهنگ نوفرستی در ادامه با اشاره به خباثت های گوناگون استکبار و دشمنان برای ضربه زدن به کشورمان گفت : ما در حال حاضر هم با مشکل تحریم‌های خصمانه و ظالمانه امریکا مواجه هستیم و هم با جریان تحریف حقیقت های انقلاب. سرهنگ نوفرستی گفت :خوشبختانه با تلاش و مجاهدت در عرصه‌های نظامی قدرت کشور مان به تمام دنیا فهمانده شده است . معاون سیاسی نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در ادامه گفت: بایدبا بصیرت افزایی نگذاریم دروغ جای حقیقت را بگیرد. حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز در پایان این جلسه ضمن قدردانی از سرهنگ نوفرستی گفت :در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزهها و زمینه های گوناگون شاهد پیشرفت های بسیار خوبی بوده ایم. وی گفت متاسفانه گاهی مشاهده می کنیم که برخی افراد جاهل در فضای مجازی توفیقات و برکات نظام جمهوری اسلامی را نادیده میگیرند مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و گفت : ایام دهه فجر فرصت ارزشمندی است که برکات انقلاب اسلامی را مرور کنیم و برای نسل جوان و دانشجویان تبیین نماییم

نشست بصیرتی با حضور جناب سرهنگ نوفرستی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ زمان : ۱۳:۳۵ كاربر : pr بازديد : ۲۵۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ زمان ويرايش : ۱۳:۳۷ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر