توضیحات مهم مدیرکل آموزش پیرامون امکان انتخاب واحد همزمان با حذف و اضافه
توضیحات مهم مدیرکل آموزش پیرامون امکان انتخاب واحد همزمان با حذف و اضافه

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دکتر احمدی مدیرکل آموزش با اعلام اینکه امکان انتخاب واحد همزمان با حذف و اضافه فراهم شده است گفت : زمان انتخاب واحد جدید همزمان با حذف و اضافه برای ورودی های ۹۷ و ماقبل روز ۱۳ اسفند از ساعت ۸ صبح تا ۲ عصر و از ۱۰ شب تا ۶ صبح روز بعد برای ورودی های ۹۸ و ۹۹ روز ۱۴ اسفند از ساعت ۸ صبح تا ۲ عصر و از ۱۰ شب تا ۶ صبح روز بعد خواهد بود

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ زمان : ۱۲:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۳۱۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ زمان ويرايش : ۱۲:۴۲ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر