دکتر ماندگار بیان کرد:جزییات برگزاری کرسی های آزاد اندیشی
اولین دوره رویداد ملی کرسی های آزاد اندیشی با شرکت 8 تیم دانشجویی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند، فردوس، قاینات، طبس و نهبندان با چهار موضوع فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی با محوریت واحد بیرجند برگزار گردید.

دکتر ماندگار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با اعلام این خبر گفت : برگزاری کرسی های آزاد اندیشی یکی از مطالبات اصلی مقام معظم رهبری از دانشگاه ها بوده و برگزاری این رویداد ملی به همت و ابتکار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر جهان بین گامی عظیم در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری می باشد دکتر ماندگار گفت: از آبان ماه سال جاری و پس از ابلاغ برگزاری این رویداد به استان ها، اطلاع رسانی و اقدامات لازم صورت گرفت و در نهایت با توجه به وجود بیماری منحوس کرونا 8 تیم در 4 موضوع، آماده رقابت شدند. دکتر ماندگار افزود: در نهم اسفند ماه 99 دو تیم موافق و منتقد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با محوریت سیاسی و با موضوع (پایبند نبودن آمریکا به برجام نشان داد که سیاست مذاکره با آمریکا از همان اول اشتباه بود) آغاز به کار کرد. معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در ادامه افزود در دومین روز برگزاری این رویداد با حضور دو تیم دانشجویی از واحد بیرجند (موافق) و واحد فردوس (منتقد) به محوریت فرهنگی و با موضوع (تغییر نگاه جوانان به ازدواج از علل افزایش سن تجرد است) برگزار گردید.

وی گفت :در روز سوم، یازدهم اسفند ماه 99 رویداد کرسی های آزاد اندیشی دو تیم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس (موافق) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات (منتقد) به محوریت اقتصادی و با موضوع (استقلال مالی دانشگاه ها لازمه توسعه علمی آنهاست) به ادامه کار پرداختند و نهایتا در روز پایانی برگزاری این رویداد ملی تیم های دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند (موافق) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نهبندان (منتقد) به محوریت اجتماعی و با موضوع (سربازی باعث تلف شدن وقت جوانان می گردد) به رقابت پرداختند دکتر ماندگار افزود: در روز پایانی این رویداد جناب آقای دکتر هاشمی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در جلسه حضور یافتند و ضمن سخنرانی و تشکر از حضور و استقبال دانشجویان با توجه به شرایط موجود و وجود بیماری کرونا از تمامی شرکت کنندگان و دست اندرکاران این رویداد عظیم تشکر و قدردانی نمودند. دکتر علی ماندگار ضمن تشکر از دانشجویان گفت: ان شاء الله در جلسات و مراحل بعدی که به صورت کشوری برگزار می گردد به برخی موارد مانند قدرت کلام، اعتماد به نفس، هوش افراد و رابطه آن با سبک رهبری بیشتر پرداخته شود. این مقام مسوول همچنین از جمعی از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند که به عنوان داور در 4 روز گفتگوی مذکور حضور داشتند و به نحوه استدلال و استفاده از منابع معتبر و اخلاق مناظره امتیاز دادند و به هیچ عنوان جهت گیری و موضع گیری خاصی نداشتند تشکر کرد

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ زمان : ۲۳:۰۳ كاربر : pr بازديد : ۱۸۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ زمان ويرايش : ۲۳:۰۴ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر