دکترهاشمی :تلاش و همت دانشگاه آزاد اسلامی استان در پشتیبانی از تولید در سال ۱۴۰۰
تجدید میثاق مسئولان و همکاران دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهدا گمنام در اولین روز کاری سال 1400دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
تجدید میثاق دکتر هاشمی همکاران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با شهدا در اولین روز دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نخستین روز کاری دانشگاه آزاد اسلامی استان در سال جدید با حضور مسئولان و همکاران دانشگاه در جوار مزار شهدای گمنام واحد بیرجند آغاز شد . در ابتدای این مراسم حجت الاسلام المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خراسان جنوبی گفت :سال جدید جدید راکه با شمیم دلنشین اعیاد پرخیر و برکت شعبانیه متبرک شده است به همکارن ،استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و استان تبریک عرض می نمایم و سلامتی و توفیق روز افزون همه عزیزان را از خداوند متعال خواستارم . این مقام مسئول با اشاره به لزوم توجه جدی به تاکیدات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی شان ونامگذاری سال جدید گفت :تلاش و مجاهدت خالصانه برای تحقق شعار سال یک ضرورت است .

دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه ، تلاش و همت مضاعف برای تحقق شعار سال را یادآور شد و گفت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به عنوان پشتیبان تولید ، باکوشش مستمر وپیگیر توصیه‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار خواهد داد ، و با برنامه ریزی دقیق و همان گونه که ریاست محترم عالی دانشگاه نیز تاکید نمودند مجدانه در جهت پشتیبانی از شعار سال نقشی محوری واساسی ایفا خواهد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ زمان : ۲۳:۲۹ كاربر : pr بازديد : ۱۶۹
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ زمان ويرايش : ۰۰:۰۱ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر