معاون علوم پزشکی دانشگاه :واکسیناسیون دانشجویان کار آموزی در عرصه رشته های علوم پزشکی
محمد حداد معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی خبر داد :آغاز واکسیناسیون دانشجویان کارآموزی در عرصه رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند: محمد حداد معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: با پیگری های انجام شده توسط این معاونت در خصوص واکسیناسیون دانشجویان گروه های علوم پزشکی حدود ۶۰ نفر از دانشجویان کارآموزی در عرصه رشته های پرستاری و مامایی واحد بیرجند در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه در مرکز بهداشت شهری قدس(نجفی گل)بر علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

این مقام مسوول افزود : این دانشجویان دور دوم واکسن خود را در تاریخ ۳ مردادماه امسال دریافت خواهند کرد. محمد حدادبا اشاره به اینکه ۱۲۰ دوز واکسن دیگر نیز برای سایر واحدهای دانشگاه آزاد استان (شامل فردوس،طبس و قاینات هرکدام ۴۰ دوز) اختصاص یافت که واحدهای استان می توانند از طریق شبکه بهداشت شهرستان خود در اسرع وقت از این سهمیه استفاده واقدام به واکسیناسیون دانشجویان پرستاری خود نمایند. لازم به ذکر است پیگیری های لازم در خصوص واکسیناسیون سایر دانشجویان علوم پزشکی که در نیمسال دوم ۴۰۰-۹۹ کارآموزی خواهند داشت در حال انجام است که در مرحله بعدی انشاء الله سایر دانشجویان مذکور نیز بر علیه این بیماری واکسینه خواهند شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ زمان : ۱۶:۵۳ كاربر : pr بازديد : ۲۰۷
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۷ صفر ۱۴۴۳ قمري

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر