دکتر هاشمی عید سعیدفطرعید کرامت ،فضیلت و رسیدن به فطرت الهی است

دکتر هاشمی در پیامی به مناسبت عید فطر تاکید کرد : این عید سعید ،عید کرامت ، فضیلت و جشن بزرگ رسیدن به فطرت پاک الهی است

دکتر سیدحسن هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر را به دانشگاهیان و عموم امت اسلام تبریک گفت. دکتر هاشمی در این پیام تاکید کرد : این عید سعید ،عید کرامت ، فضیلت و جشن بزرگ رسیدن به فطرت پاک الهی است

گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی بدین شرح است :

با حمد و سپاس به درگاه خداوند بزرگ و متعال که بخشنده ومهربان است و بنده نواز و توفیق طاعت و عبادت در ماه پر خیر و برکت رمضان را عنایت فرمود. صمیمانه فرارسیدن عید سعید فطر که عید کرامت و شرافت ، و جشن بزرگ رسیدن به فطرت پاک الهی است را به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای ،مردم خداجوی ایران و استادان ارجمند ، کارکنان معزز و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و خانواده های محترم آنان تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند سبحان سلامتی و توفیق روز افزون همه ی همکاران گرامی ،هم وطنان عزیز و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مسألت دارم .

اول شوال 1442 ه ق

سید حسن هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ زمان : ۱۰:۴۰ كاربر : pr بازديد : ۶۸
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ زمان ويرايش : ۱۰:۴۵ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۳ ذی قعده ۱۴۴۲ قمري

۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۲
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر