حجت الاسلام حاجی زاده در پیامی تاکید کرد :عید سعید فطر ضیافتگاه وصل مومنان خداجوست

حجت الاسلام حاجی زاده در پیامی به مناسبت عید فطر تاکید کرد : عید سعید فطر ضیافتگاه وصل مومنان خداجوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان تاکید کرد : این عید برای بندگان مؤمن الهی که در ماه مبارک رمضان دل را با عبادت و بندگی پروردگار خویش نورانی نمودند و با صیام و تزکیه نفس به تطهیر جسم و جان خویش پرداختند جلوه گاه زیبای معرفت و ضیافت الهی است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده در این پیام با بیان اینکه با توشه‌ای که ازاین ماه پر فیض الهی کسب می شود بایددرسایر روزها و ماه‌ها نیز با خلوص و جهاد با نفس اماره گام‌های ارزشمندی در رشد معنوی و روحانی خود برداریم . این عید خجسته و فرخنده را به همه مسلمانان جهان به ویژه ملت شریف ایران و خصوصاً خانواده معظم شهدا و جامعه دانشگاهی خراسان جنوبی تبریک و تهنیت گفت .

مرکز خبر روابط عمومی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ زمان : ۱۷:۲۰ كاربر : pr بازديد : ۸۵
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ زمان ويرايش : ۱۷:۲۱ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۳ ذی قعده ۱۴۴۲ قمري

۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۲
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر