هم اندیشی اساتید بیرجند

دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی :دوره اندیشه تمدن ساز که از آذرماه سال قبل در دانشگاه آزاد اسلامی شروع شده در حال برگزاری است .

دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت : دوره اندیشه تمدن ساز که از آذرماه سال قبل در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی شروع شده در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی با علام این خبر گفت : اين طرح در حقيقت موضوع طرح كلي انديشه اسلامي در قرآن است كه برگرفته از متن كامل مجموعه جلسات سخنراني مقام معظم رهبري در رمضان سال 1353 هجري شمسي در مسجد امام حسن مجتبي (ع) مشهد مقدس مي باشد. دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی در ادامه بااشاره به اینکه اين مباحث در قالب كتابی بسیار ارزشمند و وزین در 536 صفحه به چاپ رسيده است افزود: اين مباحث در قالب چهار بخش ايمان، توحيد، نبوت و ولايت و در 28 جلسه سخنراني در طي روزهاي ماه مبارك رمضان بعد از نماز ظهر و عصر بيان شده است.

این استاد دانشگاه گفت : با توجه به ويژگي هاي برجسته اين مباحث و اهميت آن ها، طرح انديشه تمدن ساز با موضوع بحث و تبادل نظر پيرامون مباحث فوق در مجموعه واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي كشور آغاز گرديد و به اين منظور حلقه هاي مباحثاتي در كليه واحدها شكل گرفت و با توجه به شيوع بيماري كرونا دوره ها به صورت ثابت و در يك برنامه هفتگي به صورت مجازي برگزار مي گردد. دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی گفت: در استان خراسان جنوبي اين دوره با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاداسلامی استان در 6 گروه و با حضور 32 نفر از اساتيد (حدود 30 درصد جمعيت اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان جنوبي) از آذر ماه 1399 آغاز شده و به صورت همزمان در حال برگزاري است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ زمان : ۲۳:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۵۳

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۳ ذی قعده ۱۴۴۲ قمري

۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۲ : ۳۳
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۲
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۳
انتخاب شهر