سرهنگ نوفرستی:باید بامشارکت پرشوردر انتخابات عزت و اقتدار کشورمان را تقویت کنیم
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :جناب سرهنگ نوفرستی در جمع مسئولان و کارکنان دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند تاکید کرد اگر حضور حداکثری در انتخابات کم رنگ شود باعث خوشحالی دشمنان می شود و لذا باید با بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه زمینه افزایش مشارکت مردم را در انتخابات پیش رو فراهم نماییم.

به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و با حضور مسئولان ،همکاران و دانشجویان مراسم اختتامیه مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان و تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد . در این محفل معنوی و فرهنگی از منتخبان کرسی های آزاداندیشی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

سخنران ویژه این مراسم جناب سرهنگ نوفرستی معاون عقیدتی سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) استان بود که ضمن گرامی داشت ایام ارتحال حضرت امام خمینی و قیام پانزده خرداد پیرامون ضرورت حضور حداکثری در انتخابات و نیز پیروزی های اخیر محور مقاومت به ایراد سخن پرداخت. جناب سرهنگ نوفرستی در این مراسم تاکید کرد اگر حضور حداکثری در انتخابات کم رنگ شود باعث خوشحالی دشمنان می شود و لذا باید با بصیرت افزایی در بین آحاد جامعه زمینه افزایش مشارکت مردم را در انتخابات پیش رو فراهم نماییم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ زمان : ۱۵:۱۰ كاربر : pr بازديد : ۸۴
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۰۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۷ صفر ۱۴۴۳ قمري

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر