نشست بصیرتی همکاران دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین اشکوری
نشست بصیرتی همکاران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین اشکوری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با همت معاونت فرهنگی و حوزه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی نشست بصیرتی همکاران و استادان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمجید اشکوری مسئول دفتر ارتباطات فرهنگی موسسه امام خمینی و کارشناس و تحلیلگر سیاسی برگزار شد

درابتدای این جلسه دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از حضور ارزشمند حجت الاسلام اشکوری در جمع همکاران دانشگاهی گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی با استعانت از الطاف الهی در زمینه افزایش مشارکت حداکثری مردم عزیز در انتخابات سرنوشت ساز 28 خرداد تمام توان خود را به کار خواهد بست . وی با اشاره به فعالیت هاواقدامات موثر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و اندشه تمدن ساز اسلامی و اینکه مجموعه فرهنگی دانشگاه و استادان به عنوان یک گروه مرجع در جهت تعمیق اندیشه و نگرش جامعه و فراهم سازی بستر مشارکت فعال و پرشور آحاد مردم در انتخابات هم در فضای مجازی و هم به شکل حضوری تلاش و فعالیت می نمایند. گفت: دانشگاهیان عزیز باید معیارهای نامزد اصلح را به مردم متذکر شوند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین اشکوری با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: جامعه فرهیخته دانشگاهی وظیفه دارد در خصوص حضور پرشور آحاد جامعه در انتخابات فرهنگ سازی کند. این کارشناس و تحلیلگر سیاسی در ادامه با اشاره به اینکه جامعه ی انقلابی استبدادناپذیر است گفت: حضرت امام خمینی فرهنگ اسلام ناب را ایجاد کرد و این باعث روحیه ای شد که جامعه دیگر استبدادپذیر نباشد وی با اشاره به عوامل وحدت جامعه ما گفت انسجام ملی و قانون اساسی از عوامل مهم وحدت جامعه ماست حجت الاسلام اشکوری گفت: در جامعه ما چرخش قدرت بر اساس آراء عمومی شکل می گیرد و این باعث انسجام اجتماعی می شود. در پایان این جلسه حجت الاسلام اشکوری به سوالات استادان دانشگاه پاسخ گفت.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ زمان : ۱۹:۴۷ كاربر : pr بازديد : ۱۱۹
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ زمان ويرايش : ۲۳:۳۵ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر