حجت الاسلام حاجی زاده :۲۸ خرداد روز خلق حماسه ای دیگر است
حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: دانشگاهیان و فرهیختگان با مشارکت حداکثری و همچنین با دعوت از آحاد مردم جهت خلق حماسه ای دیگر در 28 خرداد بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری حکیمانه انقلاب اسلامی تجدید عهد و پیمان خواهند بست.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده درگفتگو با مرکز خبرروابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجندگفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با از بین بردن حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی فرصت حضور در انتخابات و امکان انتخاب خادمان ملت را برای تک تک افراد جامعه فراهم ساخت.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مردم انقلابی ایران در اولین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب با لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای با شرکت حداکثری در انتخابات بار دیگر دشمنان ایران را ناامید خواهند کرد. وی افزود: گرچه مشکلات اقتصادی فراوانی در جامعه به وجود آمده اما مردم هوشیار ایران خصوصاً قشر دانشگاهی و فرهیخته راه حل برون رفت از این مشکلات را شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح و روی کار آوردن دولت مومن انقلابی عدالتخواه و فساد ستیز و معتقد به توان داخلی و نخبگان ایرانی می دانند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده تاکید کرد: دانشگاهیان و فرهیختگان با مشارکت حداکثری و همچنین با دعوت از آحاد مردم جهت خلق حماسه ای دیگر در 28 خرداد بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری حکیمانه انقلاب اسلامی تجدید عهد و پیمان خواهند بست.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ زمان : ۰۰:۴۶ كاربر : pr بازديد : ۱۰۲
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ زمان ويرايش : ۰۰:۴۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر