پیام دکترماندگاربه مناسبت روز بسیج اساتید و قدردانی از حضورحماسی مردم در انتخابات ۲۸خرداد
دکتر علی ماندگار رئیس بسیج اساتید ومعاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی دهه کرامت و تبریک انتخاب حضرت آیت الله رئیسی در پیامی به مناسبت روز بسیج اساتید تاکید کرد : دکتر مصطفی چمران اسوه علم وعمل و دینداری بود.

دکتر علی ماندگار رئیس بسیج اساتید ومعاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی دهه کرامت و تبریک انتخاب حضرت آیت الله رئیسی به ریاست جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت روز بسیج اساتید تاکید کرد : دکتر مصطفی چمران اسوه علم وعمل و دینداری بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام ایشان بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

سپاس خدایی را عزوجل که توفیق حضور شکوهمند را نصیب ملت انقلابی و سربلند ایران اسلامی نمود و حماسه انتخابات ۲۸ خرداد ماه رقم خورد. ضمن تبریک و تهنیت ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و دهه کرامت به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج) و مقام عظمای ولایت و رهبری و جامعه علمی- دانشگاهی و آرزوی سعادت و موفقیت برای منتخب اصلح ملت شریف ایران اسلامی حضرت آیت الله رئیسی حفظ الله در مسیر خدمت گذاری به مردم نجیب ایران اسلامی، در این عرصه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن سپاس و قدردانی از حضور فعالانه، پرشور و تاریخ ساز ملت ایران به ویژه جامعه دانشگاهی، سی و یکم خرداد ماه سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران اسوه علم وعمل و دینداری و روز بسیج اساتید را گرامی می داردو به تمامی اساتید بسیجی تبریک و تهنیت عرض می نماید. امید است همگی با درک درست از اندیشه ها و مبانی نظری این استاد شهید والا مقام و در تراز انقلاب، ادامه دهنده واقعی راه این شهید بزرگوار باشیم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ زمان : ۱۹:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۱۵۳
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر