مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین اژه ای راتبریک گفتند
مسئولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی کشور و رئیس دانشگاه آزاد استان انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین اژه ای را تبریک گفتند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با صدور پیامی، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت. متن پیام دکتر ولایتی به این شرح است:

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محسنی اژه ای

سلام علیکم

انتصاب شایسته حضرتعالی به ریاست قوه قضائیه که نشان از اعتماد مقام معظم رهبری می‌باشد را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. بدون شک تجربیات ارزنده و اشراف حضرتعالی در مباحث حقوقی و موضوعات مرتبط با دستگاه قضا ذخیره‌ای گرانبها در جهت ایجاد تحول عظیم و ادامه رویکردهای مثبتی است که در دوره ریاست جناب حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی آغاز گردیده و بر اساس منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب در آن مجموعه مورد تاکید قرار دارد. امیدوارم به لطف الهی و عنایات اهل بیت (علیهم‌السلام) و همراهی همکاران صادق و دلسوز شما در قوه قضائیه، توفیقات روز افزون حاصل گردد. از درگاه خداوند متعال عزت و توفیقات روزافزون برای حضرتعالی مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی

همچنین به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت. در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است:

بسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محسنی اژه ای

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی به ریاست قوه قضاییه از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را تبریک و تهنیت می گویم. مسلماً تخصص، تجارب ارزنده و تسلط بر مباحث حقوقی و قضایی، بیانگر شایستگی و پشتوانه ارزشمندی برای حضرتعالی محسوب می شود تا در مسیر برقراری عدالت در جامعه و دفاع از حقوق مردم موفق باشید. ضمن تشکر و قدردانی از زحمات گرانقدر آیت الله رئیسی در مسیر مبارزه با فساد و ایجاد تحول چشمگیر در قوه قضاییه، امید است در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و انجام امور محوله همچون گذشته سربلند باشید. دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک نهاد علمی، پژوهشی و اجتماعی آمادگی دارد در پیشبرد آرمانهای نظام اسلامی کما فی السابق با قوه قضاییه همکاری داشته باشد. از درگاه خداوند منان برای جنابعالی و همکارانتان در قوه قضاییه، عزت، سلامتی و توفیق روزافزون خواستارم.

محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با صدور پیامی، انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت. متن پیام دکتر سید حسن هاشمی بدین شرح است:

بسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای غلامحسین محسنی اژه ای

ریاست محترم قوه قضائیه

سلام علیکم

انتصاب شایسته حضرتعالی به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران که بیانگر اعتماد مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تخصص، تجارب ارزشمند و تسلط آن جناب بر مباحث حقوقی و قضایی است را تبریک وتهنیت عرض می نمایم . همچنین از مجاهدتهای ارزنده حضرت آیت الله رئیسی درمبارزه با فساد و ایجاد تحول چشمگیر در قوه قضائیه، صمیمانه تشکر وقدردانی می نمایم . سلامتی و توفیق روزافزون حضرتعالی وهمکاران ارجمندتان را خداوند سبحان مسالت دارم .

سیدحسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ زمان : ۲۰:۳۴ كاربر : pr بازديد : ۱۶۱
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ زمان ويرايش : ۲۲:۲۴ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر