حجت الاسلام حاجی زاده: شعارهای آمریکا در دفاع از حقوق بشر دروغین است .
حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی : شعارهای آمریکا در دفاع از حقوق بشر دروغین است .
حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: شعارهای آمریکا در دفاع از حقوق بشر دروغین است .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجندحجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن تبریک انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین اژه ای به ریاست قوه قضائیه با اشاره به اینکه ۶ الی ۱۲ تیر ماه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به نام هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نام گذاری شده است گفت : این نامگذاری بهانه بسیار خوبی است برای تبیین شعارهای دروغین دفاع از حقوق بشر توسط مستکبرین خصوصاً آمریکا می باشد به یقین می توان گفت بیشترین نقض حقوق بشر در جهان توسط آمریکا نسبت به ملت‌ها و کشورهای دیگر به ویژه نسبت به ملت مظلوم ایران شده است . ملت ایران با حدود ۱۷ هزار شهید ترور در مسئولیت‌های مختلف از رئیس‌جمهور و نخست‌ وزیر تا مردم عادی که حتی نظامی هم نبودند و تا زنان و کودکان شیرخوار بیشترین قربانی های نقض حقوق بشر را داشته است. نامگذاری این هفته بسیار به جا می باشد چرا که در ۶ تیر ترور نافرجام حضرت آیت الله خامنه ای و هفت تیر شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران مظلوم ایشان ۸ تیر بمباران شیمیایی سردشت ۱۱، تیر شهادت آیت الله صدوقی و ۱۲ تیر هم شلیک به هواپیمای مسافربری ایران و شهادت ۲۹۰ نفر مسافر را داریم که اینها فقط بخشی از جنایت های ضد حقوق بشر است که مستقیم یا غیر مستقیم توسط آمریکا و ایادی آنها در منطقه انجام شد. حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: اما به فرموده حضرت امام که به این مضمون فرمودند ملت ما بیدارتر و هوشیارتر می‌شوند بحمدالله ملت ما روز به روز خصوصاً بعد از شهادت سردار دلها شهید سلیمانی بر بصیرت و آگاهی آنها افزوده می شود که نمونه آن هم مشارکت حداکثری در انتخابات بود که علی رغم تحریم های خارجی و داخلی که نسبت به مشارکت انجام شده بود و محدودیت های بیماری کرونا با حضور آگاهانه خود در انتخابات برگ زرین این دیگری در دفتر افتخارات جمهوری اسلامی ایران رقم زدند. دولتمردان جمهوری اسلامی نیز مثل گذشته با مدیریت دلسوزانه و مجاهدانه و تلاش شبانه روز و به اعتبار هدایت رهبری معظم و حمایت ملت شریف ایران نسبت به خدمت رسانی به ملت و تقویت توان و قدرت داخلی به مبارزه خود با دشمنان ادامه خواهند داد به گونه ای که قدرت و عظمت این نظام آنچنان در جهان بدرخشد که هیچ دشمنی به خود اجازه مداخله در امور را ندهد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ زمان : ۱۲:۲۹ كاربر : pr بازديد : ۱۲۹
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ زمان ويرايش : ۱۲:۳۵ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر