دکترسیدحسن هاشمی :غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است
دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت عید سعید غدیر، نبوت و امامت را هدیه ای ارزشمند از سوی خداوند سبحان برای سعادت و رستگاری بشریت دانست.

دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت عید سعید غدیر، نبوت و امامت را هدیه ای ارزشمند از سوی خداوند سبحان برای سعادت و رستگاری بشریت دانست. دکتر هاشمی تاکید کرد:غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این پیام ضرورت دقت در عمق و محتوای معارف موجود در واقعة غدیر را یادآور شد و با تاکید بر ضرورت تبیین ابعاد مختلف این واقعة عظیم و تاریخ ساز، گفت: ولایت به سان چراغ فروزانی برای هدایت جامعه است و در حقیقت تکمیل کننده حقیقت وجودی مومنان خداجو و الهام بخش رهپویان سعادت است. دکتر سید حسن هاشمی در این پیام سالروز تابش نور ولایت بر دلهای مشتاقان نبوت و امامت را به استادان فرهیخته وکارکنان ارجمند و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی استان تبریک گفت و با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن غدیر گفت : غدیر پیوند دهنده نبوت و امامت است و تاریخی به پهنای تمام جهان در این رخداد نهفته است. دکتر هاشمی تاکید کرد : غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ زمان : ۱۲:۲۵ كاربر : pr بازديد : ۸۳
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ زمان ويرايش : ۱۲:۲۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۷ صفر ۱۴۴۳ قمري

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر