دکتر هاشمی :تمدید مهلت ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر هاشمی دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد رشته های جدید کاربردی مورد نیاز منطقه بستر مناسبی برای ادامه تحصیل و ظهور و بروز خلاقیت نسل جوان و دانشجو فراهم نموده است .

دکتر هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان: ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته مهر ماه 1400 دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کارشناسی وکاردانی پیوسته و ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است ، تا دوشنبه 15 شهریور تمدید شده است. وداوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. دکتر هاشمی با اشاره به اینکه در این مرحله از ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند وواحد های فردوس قاین طبس و نهبندان در کلیه مقاطع کاردانی و کارشناسی در کلیه رشته های تحصیلی به استثنای رشته های گروه علوم پزشکی دانشجو می پذیرند گفت عناوین این رشته ها در سایت واحد های یاد شده و نیز پایگاه مرکز سنجش دانشگاه درج گردیده است . دکتر هاشمی با اشاره به ظرفیت های و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بیرجند گفت :بسیاری از امکانات علمی، پژوهشی، رفاهی، ورزشی دانشگاه ازاد اسلامی در استان و حتی در شرق کشور کم نظیر است .

تمدید انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1400

دکتر هاشمی همچنین درادامه از تمدید انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال1400 خبر داد وگفت: انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده درآزمون سراسری(به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تمدید شده است و بر اساس اعلام . مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 1400 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­ باشند( به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت 24 روز دوشنبه 15 شهریور با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. دکتر هاشمی افزود : داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند. رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی افزود:داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند. دکتر هاشمی تاکید کرد :داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند ، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند. دکتر هاشمی با اشاره به اینکه توسعه کمی و کیفی دانشگاه آزاد اسلامی و نیز ایجاد رشته های جدید کاربردی مورد نیاز منطقه بستر مناسبی برای ادامه تحصیل و ظهور و بروز خلاقیت نسل جوان و دانشجو فراهم نموده است گفت :با تلاش و مجاهدت استاداک کارکنان وپژوهشگران و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان نه تنها در سطح ملی که در سطح بین المللی دارای جایگاه معتبری می باشد . دکتر هاشمی برگزاری آیین دانش آموختگی دانشجویان بین الملل دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند در سال قبل را توفیقی ارزشمند برشمرد وضمن قدردانی از معاونت بین الملل دانشگاه ازاد اسلامی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی استان در کنار آموزش و پژوهش و مسائل علمی توجه ویژه ای به اخلاق و معنویت دارد وبرنامه های فرهنگی متنوعی برای تقویت هویت های معنوی و اسلامی دانشجویان در دستور کار خود دارد . دکتر هاشمی با اشاره به تجربه نزدیک به چهار دهه فعالیت دانشگاه ازاد اسلامی استان گفت :وجوداساتید مجرب و شناخته شده، دانشکده ها، کلاس ها و سالن های وسیع و مجهز کاملترین مجموعه های پیشرفته کارگاهی و آزمایشگاهی کتابخانه جامع و کامل مرکز رشد واحد های فناور وخوابگاه های مدرن دانشجویی، و تسهیلات ویژه دانشجویی و مخصوصا توانمندی و ایمنی در برگزاری کلاس های مجازی ورعایت پروتکل های بهداشتی دانشگاه آزاد اسلامی را به انتخابی مطئمن ومناسب برای جوانان هم استانی تبدیل نموده است .

دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با امکانات گسترده علمی فرهنگی و رفاهی واعتبار ملی و بین المللی فرصت وانتخابی مناسب برای ادامه تحصیل دانشجویان لینک معرفی توانمندی ها و رشته های دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و سایر واحد های خراسان جنوبی https://cdn.iau.ir/app/azmoon/ostan/30.pdf?v=1.1 روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ زمان : ۲۰:۴۴ كاربر : pr بازديد : ۸۲
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۷ صفر ۱۴۴۳ قمري

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر