دکتر سید حسن هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان شد
دکتر سید حسن هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان شد

در مراسمی با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و دکتر حسینی رئیس بسیج اساتید استان خراسان جنوبی دکتر سید حسن هاشمی به عنوان رئیس جدید بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان معرفی و از زحمات و تلاشهای ارزنده دکتر علی ماندگار رئیس سابق بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی مرکز استان تشکر و قدردانی شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی همواره در همه صحنه‌ها منشا خدمات ارزشمند بوده انتخاب حضرت آیت الله رئیسی و آغاز به کار این دولت را تبریک گفت و افزود قطعاً در دولت اسلامی و انقلابی با تعمیق و تقویت فرهنگ و تفکر بسیجی شاهد خدمات ارزنده برای کشور عزیز اسلامی مان خواهیم بود . دکتر هاشمی در ادامه اهمیت بسیج اساتید را در اثر بخشی ویژه آن دانست واز زحمات و تلاش‌های صادقانه و ارزشمند دکتر علی ماندگار در دوره مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تشکر و قدردانی کرد . دکتر حسینی رئیس بسیج اساتید استان خراسان جنوبی هم ضمن قدردانی از مجاهدت‌های دکتر ماندگار گفت:در دوره مسئولیت ایشان شاهد همکاری‌های خوبی بودیم در دوره جدید نیز از حضور این استاد بسیجی بهره‌مند خواهیم شد . دکتر حسینی با اشاره به برگزاری طرح ولایت استانی و حلقه‌های صالحین گفت امیدواریم با حضور جناب آقای دکتر هاشمی اهداف متعالی بسیج اساتید را در بخش‌های مختلف پیگیری نماییم. دکتر حسینی رئیس بسیج اساتید استان همچنین ابراز امیدواری کرد به زودی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طبس نیز راه اندازی شود.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر ازطرف سردار فرماندهی سپاه انصار الرضا (ع)از تلاشهای دکتر علی ماندگار در دوره مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تشکر و قدردانی شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ زمان : ۲۲:۱۵ كاربر : pr بازديد : ۱۵۰
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ زمان ويرايش : ۱۲:۳۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۷ صفر ۱۴۴۳ قمري

۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۳
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر