جزئیات اعلام نتایج نهایی دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
<%@ Page Title="" Language="VB" MasterPageFile="~/IauWebMaster.master" AutoEventWireup="false" CodeFile="Notice.aspx.vb" Inherits="Notice" %> دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند

به اطلاع داوطلبین عزیز می رساند پذیرفته شدگان قطعی می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۶ مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده، نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که نتایج آن‌ها به صورت ذخیره اعلام شده، لازم است از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۴ مهر ماه با مراجعه به سامانه azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه به سامانه فوق در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام می‌باشد.

پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره‌هایی که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تکمیل نموده‌اند، اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدگان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد می‌توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه نمایند.

داوطلبان می‌توانند جهت ثبت درخواست الکترونیکی به سامانه ticket.azmoon.iau.ac.ir مراجعه و درخواست خود را همراه با مستندات لازم (کارنامه و...) ثبت نمایند. این سامانه جایگزین مراجعات حضوری برای ثبت درخواست‌ها است.

داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمون سراسری و دوره‌های بدون آزمون، از طریق تلفن گویا 0214743 و یا سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرس faq.azmoon.iau.ac.ir سوال خود را مطرح نمایند.

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند

نوع آگهي : اطلاعيه تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ زمان : ۱۲:۳۶ كاربر : Khosravi بازديد : ۱۸۶
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ زمان ويرايش : ۱۲:۳۸ كاربر : Khosravi
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر