مسئولان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان معرفی شدند .

با حضوردکتر هاشمی ، روسا ومسئولان فرهنگی واحدها و مدیر کل حراست :

مسئولان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی معرفی شدند.

حجت الاسلام حاجی زاده رئیس شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان شد

مسئولان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی منصوب شدند.

در جلسه ویژه‌ای که با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد مسئولان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدند . به گزارش مرکز خبر روابط عمومی بر اساس احکامی که توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کشور صادر شده حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده به عنوان رئیس شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی، دکتر حبیب الله نخعی به عنوان قائم مقام شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی و مهندس جواد علیزاده به عنوان دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی منصوب و درجلسه ویژه شورای استان معرفی شدند. در این جلسه دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی لزوم توجه هرچه بیشتر و دقیقتر به اهمیت قرآن و عترت را یادآور شد و با اشاره به حدیث ثقلین گفت:با عنایت به اهمیت بسیاری که جایگاه هدایتگری قرآن کریم و اهل بیت پیامبر(ص) در دین مبین اسلام دارند تمسک به این دو جایگاه بالا نیز دارای اهمیت فراوان می‌باشد و بر این اساس شورای قرآن و عترت دانشگاه نیز رسالت خطیری بر دوش دارد. سیدحسن هاشمی افزود: همه باید در جهت اهداف متعالی این شورا به ویژه در جهت تبیین و تعمیق هر چه بیشتر و بهتر معارف و آموزه‌های قرآن و عترت تلاش نماییم. حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده رئیس شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره ساختار جدید شورای قرآن و عترت دانشگاه به بیان جایگاه و اهمیت ویژه علم در اسلام پرداخت و گفت: نخستین آیاتی که بر پیامبر گرامی اسلام نازل شد با اقراءشروع می شود واین مساله بیانگر اهمیت علم است. حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده گفت: برای علم حد و مرزی در اسلام وجود ندارد و تاکید شده است که باید از گهواره تا گور در طلب و جستجوی دانش باشید، وی با اشاره به اینکه پیشرفت های علمی زیادی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور عزیز ما ایجاد شده گفت :قبل از انقلاب وضعیت علم و دانش درکشور مطلوب نبود. حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده با اشاره به اهمیت ویژه ای که مقام معظم رهبری برای علم و دانش قائل هستند و امیدواری که به آینده کشور ما دارند گفت اینکه رهبری معظم انقلاب می‌فرمایند اگر پنجاه سال دیگر کسی بخواهد جدیدترین علوم روز را یاد بگیرد اول باید بیاید فارسی را یاد بگیرد بیانگر امید ایشان به آینده کشورمان است.

همچنین مهندس جواد علیزاده دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز ضمن بیان ابعاد و اهمیت ویژه موضوع قرآن و عترت ولزوم توجه عمیق به معارف غنی اسلامی با اشاره به پیگیری امور شورای قرآن و عترت از طریق مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت قطعاً فعالیت شورای قرآن و عترت در ساختار جدید زمینه ای بهره‌وری بیشتر از معارف قرآن و عترت را فراهم خواهد ساخت.

دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان و قائم مقام شورای قرآن و عترت دانشگاه در خراسان جنوبی نیز در این جلسه از تلاشهای انجام شده توسط مسولان دانشگاه در زمینه قرآن و عترت تشکر و قدردانی کرد و برای مسولان جدید شورای قرآن و عترت آرزوی توفیق کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ زمان : ۰۹:۳۲ كاربر : pr بازديد : ۱۵۸
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ زمان ويرايش : ۰۹:۱۴ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

۱۶ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۳ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۳
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۰۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر