امضای تفاهم نامه همکاری بین پلیس راهور و دانشگاه آزاد اسلامی استان
تفاهم نامه همکاری فی مابین پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به امضا رسید

تفاهم نامه همکاری فی مابین پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به امضا رسید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: در جلسه ویژه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی تفاهم‌نامه همکاری ویژه‌ای به امضا رسید. فراهم نمودن زمینه‌های همکاری مشترک علمی و آموزشی ، مشاوره پژوهشی تبادل اطلاعات علمی در جهت پیشگیری کنترل و کاهش تصادفات رانندگی، ارتقای سطح فرهنگ ترافیک با بهره گیری از ظرفیت های مشترک سازمانها از اهداف این تفاهم نامه است. دراین جلسه که دکتر حسن غوث ،سرهنگ علیرضا خسروی وجمعی از مسولان دانشگاه و پلیس راهور حضور داشتند دکتر مجید علی آبادی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: اجرای اقدامات مطالعاتی مورد نیاز پلیس راهنمایی و رانندگی استان و فراهم نمودن زمینه انجام امور مطالعاتی و تحقیقات کاربردی در موضوعات مورد توافق طرفین از تعهدات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی است .

همچنین سرهنگ علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی نیز گفت: تبادل اطلاعات و تجربیات در برگزاری کارگاه ها ی آموزشی اعلام نیاز های مختلف در حوزه های فرهنگی آموزشی تحقیقاتی به مرتبط با تفاهم نامه ودراولویت قرار دادن طرح‌های آموزشی و پژوهشی ارائه شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی که همراستا با اهداف پلیس راهنمایی و رانندگی می باشد از تعهدات پلیس راهنمایی و رانندگی در این تفاهم نامه می‌باشد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ زمان : ۱۹:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۱۲۱

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر