همایش پیاده روی و مسابقات فریزبی ویژه خانواده های دانشگاهیان استان برگزار شد

همایش پیاده روی و مسابقات فریزبی ویژه خانواده های محترم کارکنان دانشگاهیان استان برگزار شد.

به همت هیات ورزش های همگانی استان و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند همایش پیاده روی و مسابقات فریزبی ویژه خانواده های محترم کارکنان دانشگاهیان استان برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان دکتر کاظم چراغ بیرجندی مدیر گروه تربیت بدنی دانشگاه گفت: به همت هیات ورزش های همگانی استان و دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند همایش پیاده روی و مسابقات فریزبی ویژه خانواده های محترم کارکنان دانشگاهیان استان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

همچنین مهندس جواد یساری مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان در این خصوص گفت: صبحانه توسط دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند تهیه و توزیع شد. در پایان همایش مسابقات فریزبی بین چهار دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، پیام نور بیرجند، دولتی بیرجند و صنعتی بیرجند انجام شد که دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند در نهایت اول شد و به نفرات برتر هدایایی از طرف هیات ورزش های همگانی استان اهدا شد، همچنین به 10 نفر از افراد مشارکت کننده به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ زمان : ۲۳:۴۹ كاربر : pr بازديد : ۸۱
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ زمان ويرايش : ۲۰:۲۱ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر