توضیحات دکتر عزیزی پیرامون نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰
به گزارش مرکزخبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

دکتر علیرضا عزیزی گفت : پذیرفته شدگان دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 10 چهارشنبه 5 آبان تا شنبه 8 آبان با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز سنجش وپذیرش به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته ، مراجعه کنند. معاون اموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود :نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد 1400 (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه مرکز سنجش به نشانی www.azmoon.org قرار گرفته است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ زمان : ۱۸:۵۷ كاربر : pr بازديد : ۱۱۵
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ زمان ويرايش : ۱۹:۰۰ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر