برگزاری کلاس درس دفاع مقدس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جوار مزار شهدای گمنام
در آستانه ۱۳ آبان کلاس درس دفاع مقدس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جوار مزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی در این مراسم که به همت اداره امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شده بود دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه ضمن گرامیداشت 13 آبان: از حضور صمیمانه دانشجویان در محل یادمان شهدای دانشگاه تشکر و قدردانی کرد و گفت باید تلاش کنیم فرهنگ ایثار و شهادت و تفکر بسیجی را در بین دانشجویان عزیز تقویت کنیم دکتر هاشمی گفت: دانشجویان گرامی بایددر کنار درس دفاع مقدس تلاش نمایند آثارادبی و منابع مربوط به سال‌های دفاع مقدس رامطالعه نمایند . دکتر هاشمی افزود:یکی از موضوعات بسیار مهم که در طول سالها ی بعد از جنگ تحمیلی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده دفاع مقدس است و ایشان همواره برضرورت انعکاس حقایق جنگ و تبیین جانفشانی ها و ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس تاکید دارند.

همچنین محمد ابراهیم خدادوست مدرس درس دفاع مقدس واحد بیرجند که خوداز یادگاران دفاع مقدس است در سخنانی به بیان خاطراتی از سال‌های حماسه و ایثار پرداخت و ضرورت و اهمیت پدافند غیرعامل را برای دانشجویان تشریح کرد. در پایان این مراسم دانشجویان به همراه ریاست ، مسئولان دانشگاه‌ و مدرس مربوطه است ازکتابخانه تخصصی دفاع مقدس واحدبیرجند که اخیرا ایجاد شده بازدید کردند و بامنابع آن آشنا شدند. در جریان این بازدیدمهندس جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان توضیحاتی پیرامون روند شکل‌گیری کتابخانه و تجهیز منابع آن بیان کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ زمان : ۲۱:۰۴ كاربر : pr بازديد : ۵۸
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ زمان ويرايش : ۰۲:۳۶ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر