پیام تبریک ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت توفیق بین المللی دکتر علی آبادی
نام عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در لیست دو درصد پژوهشگران برتر دنیاقرارگرفت.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه طبق جدیدترین رتبه‌بندی اعلامی، دکتر مجید علی آبادی معاون پژوهشی و عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در فهرست دو درصد دانشمندان برتر دنیا در سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

بدین مناسبت دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در پیامی این موفقیت ارزنده راتبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام ایشان بدین شرح است .

دانشمند فرهیخته جناب آقای دکتر مجیدعلی آبادی

افتخارآفرینی ارزشمند جنابعالی در جمع دو درصد پژوهشگران و محققین برتر دنیا را به جنابعالی و جامعه دانشگاهی خراسان جنوبی خصوصا دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند صمیمانه تبریک عرض نموده توفیقات روز افزون حضرتعالی و همه همکاران عزیز را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید حسن هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی

مرکز خبر روابط عمومی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ زمان : ۰۰:۲۸ كاربر : pr بازديد : ۱۳۹

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر