مراسم ویژه فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی جدید شاهد وایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی استان
مراسم ویژه فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی جدید شاهد وایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی استان به همت ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به صورت مجازی برگزار شد .

مراسم ویژه فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی جدید شاهد وایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی استان به همت ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به صورت مجازی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم فرهنگی توجیهی دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی 1400دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه ی شهدا ، ایثارگران وهمه یادگاران سالهای حماسه و ایثار به دانشجویان گرامی عضور خانوادههای معزز شاهد و ایثارگر که امسال به جمع دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند و استان پیوسته اند گفت :خدمت رسانی به دانشجویان ارجمند شاهد و ایثارگر برای بنده و سایر مسئولان دانشگاه یک توفیق و افتخار محسوب می شود. دکتر سید حسن هاشمی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی به بیان توانمندی ها و ظرفیت های بسیار زیاد دانشگاه آزاد اسلامی استان پرداخت و گفت : : با تدابیر و تلاشها ومجاهدتهای مسئولان عالی دانشگاه ، دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر رسیدن به اقتدار علمی ودرخشش بین المللی قرار گرفته است . رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از مدیرکل و مسئولان بنیاد شهید استان و مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه گفت : دراین مراسم که به صورت مجازی برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها ی آزاد اسلامی استان ،معاونان و مسئولان بخش های مختلف دانشگاه و مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثار گر ضمن خیر مقدم به دانشجویان عزیز دستورالعمل های آموزشی فرهنگی و پژوهشی را بیان نمودند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ زمان : ۲۳:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۱۲۶
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ زمان ويرايش : ۲۳:۴۸ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر