محمد حسین ابروی در المپیاد دانشجویان علوم پزشکی موفق به کسب دیپلم افتخار شد

موفقیت دانشجوی پرستاری واحد بیرجند در المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

محمد حسین ابروی دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند را در المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور در حیطه آموزش پزشکی موفق به کسب دیپلم افتخار شد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی محمد حداد معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ،خانم طاهره فرهادیان مدیر توسعه آموزش وپژوهش علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و معاونت های آموزشی ودانشجویی فرهنگی نیز در پیام های جداگانه درخشش محمد حسین ابروی دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند را در المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور در حیطه آموزش پزشکی را تبریک گفتند

حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان نیز این موفقیت ارزشمند را به جناب آقای ابروی صمیمانه تبریک عرض نموده سلامتی و توفیق روز افزون ایشان را از خداوند متعال مسالت دارد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ زمان : ۱۴:۲۵ كاربر : pr بازديد : ۲۰۲
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ زمان ويرايش : ۱۴:۳۲ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر