جشنواره جهادگران علم و فناوری استان خراسان جنوبی

جشنواره جهادگران علم و فناوری استان خراسان جنوبی

جشنواره جهادگران علم و فناوری استان خراسان جنوبی

به مناسبت هفته پژوهش، جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان خراسان جنوبی با موضوعات آب، محصولات استراتژیک و گیاهان دارویی، معدن، اقتصاد مرز، صنایع دستی و گردشگری برگزار مي گردد. در اين جشنواره که توسط بسیج علمی پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامي بيرجند برگزار مي شود، افراد منتخب هر شهرستان با دیگر شهرستانهای استان به رقابت می پردازند وایده های فناورانه که در دبیرخانه جشنواره حائز رتبه برتر شوند در جشنواره پایانی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت. همچنين طرح های برتر درهمایش بیانیه گام دوم انقلاب که به صورت ملی و در بهمن ماه برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

علاقمندان، دانش آموزان، دانشجویان، مخترعین و افراد صاحب ایده می توانند جهت شرکت در این رویداد علمی، فايل ثبت ايده را از لينک زير دانلود و به آدرس ايميل idea@iaubir.ac.ir ارسال نمايند.

دانلود فرم ثبت ايده- PDF

دانلود فرم ثبت ايده- Word

شايان ذکر است ايده ارائه شده به نام شخص ارائه دهنده، در دبیرخانه ثبت و براي ارائه به رويداد ايده شو اعلام مي گردد. متقاضيان مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر از طريق ايميل elmi.khorasanjo@gmail.com و يا با شماره تلفن 093590507800 تماس حاصل فرمايند.

لينک هاي مرتبط:

http://stnews.ir/p=99724

http://stnews.ir/p=99485

نوع آگهي : اطلاعيه تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ زمان : ۱۳:۰۵ كاربر : Admin بازديد : ۲۱۷
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ زمان ويرايش : ۱۵:۲۰ كاربر : Admin

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر