دکتر ماندگارخبرداد:برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی
برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه مسابقه کتابخوانی برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با اعلام این خبر گفت :این مسابقه بر اساس کتاب آزادی معنوی اثر استاد شهید مرتضی مطهری برگزار می شود معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند این کتاب را تهیه نمایند. دکتر ماندگار گفت مهلت ارسال پاسخنامه پایان وقت اداری ۲۹ آبان ۱۴۰۰ میباشد و به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ زمان : ۲۲:۱۵ كاربر : pr بازديد : ۱۰۴
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ زمان ويرايش : ۲۲:۱۵ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر