دکتر صفایی:طرح اطلاع رسانی پیامکی سامانه پژوهشیار +پیش دفاع متمرکز دکتری
دکترایمان صفائی خبر داد:

امکان عضویت دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی در طرح اطلاع رسانی پیامکی سامانه پژوهشیار

مدیر پژوهش و فناوری گفت: با اضافه شدن قابلیت اطلاع رسانی پیامکی سامانه پژوهشیار، دانشجویان گرامی تحصیلات تکمیلی میتوانند با استفاده از اشتراک عضویت ازطریق درگاه پرداخت سامانه ی پژوهشیار، توسط پیامک از تمامی مراحل گردش کار درخواست ها و پروپوزال خود مطلع شوند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دکتر صفایی مدیر پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند همچنین گفت: دانشجویان دکتری تخصصی تا ساعت 15:30 روز سه‌شنبه 16 آذرماه فرصت دارند تا جهت شركت در پیش‌دفاع متمرکز كه از ۴ دی ماه آغاز ميگردد، مستندات خود را در سامانه پژوهشیار بارگذاری کنند. دکترایمان صفايي تأکید کرد: روزهای21 تا 23 آذرماه نیز به عنوان زمان رزرو دانشجویان متقاضی شرکت در پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز تعیین شده است. بر این اساس؛ دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه وادافا به نشانی http://vadafa.iauec.ac.ir اقدام به رزرو تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه پیش دفاع متمرکز کنند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ زمان : ۲۲:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۸۰
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ زمان ويرايش : ۲۳:۰۰ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر