میزبانی واحد بیرجنداز تیم کشتی فرنگی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی
مسابقات دور برگشت تیم کشتی فرنگی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات لیگ برتر در شهرستان بیرجند برگزار شد .
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند :

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با اعلام این خبر گفت :اسکان اعضای تیم دانشگاه آزاد اسلامی کشور در محل دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند بود و در پایان این مسابقات تیم های دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تیم برتر دوره های رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد .

مهندس جواد یساری مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند نیز گفت: بر اساس نتایج اعلام شده تیم دانشگاه آزاد اسلامی کشور صدرنشین دور رفت و برگشت رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی کشور شد.وی گفت این رقابت ها در استان خراسان جنوبی شهرستان بیرجند و با حضور تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی شهدای مدافع حرم قم خراسان جنوبی و باشگاه سید بابل و با انجام شش دیدار برگزار شد.

مهندس جواد یساری در خصوص نتایج دیدارهای برگزار شده گفت : نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر می باشد: دانشگاه آزاد اسلامی 6- شهدای مدافع حرم قم 4 شهدای مدافع حرم قم6باشگاه سید بابل 4 دانشگاه آزاد اسلامی 7- خراسان جنوبی 3 باشگاه سید بابل 6- خراسان جنوبی 4 دانشگاه آزاد اسلامی7 باشگاه سید بابل 3 شهدای مدافع حرم قم 10- خراسان جنوبی صفر

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ زمان : ۲۰:۱۷ كاربر : pr بازديد : ۶۸

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر