مهندس علیزاده :به مناسبت هفته بسیج محفل شبی با شهدا درمحل مزار شهدای گمنام برگزارشد

مهندس جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو بامرکز خبر روابط عمومی ضمن گرامی داشت هفته بسیج و تاکیدبر ضرورت ترویج هرچه بیشتر فرهنگ و تفکر بسیجی گفت :به مناسبت آغاز هفته بسیج محفل شبی با شهدا درمحل مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجندبرگزار شد.

مهندس علیزاده افزود همچنین در مراسم دیگری در نخستین روز هفته بسیج خواهران بسیجی با شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تجدید میثاق کردند . این مقام مسئول افزود خواهران بسیجی همچنین به همراه حاج آقای فرازی رئیس نمایندگی محترم ولی فقیه در سپاه بیرجند و جناب سرهنگ اقبالیان جانشین محترم سپاه بیرجند از کتابخانه دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند که به تازگی ایجاد شده است بازدید کردند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ زمان : ۲۲:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۸۴
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ زمان ويرايش : ۲۳:۰۹ كاربر : pr

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر