پیام دکتر هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت هفته بسیج
دکتر سید حسن هاشمی مسئول بسیج اساتید دانشگاه ورئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تأسیس بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

دکتر هاشمی در این پیام با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیرشان با نخبگان یاد آور شد تاکیدات مقام معظم رهبری به سان چراغ پرفروغی است که راه جامعه علمی کشور به سوی تمدن اسلامی را روشن می کند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این پیام ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج وسالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین به همه بسیجیان متعهد ومخلص با بیان اینکه بسیج نماد مقاومت، سرافرازی و جهاد است و آثار و برکات ارزشمند و موثری در عرصه های مختلف داشته است گفت: بسیج مجموعه ای نیرومند است که با جدیت و شجاعت در راستای آبادانی، محرومیت زدایی و جهاد علمی حرکت می کندو این مجاهدتهای خداپسندانه با هیچ معیار مادی قابل ارزیابی و قدردانی نیست. دکتر هاشمی در این پیام می افزاید:بسیجیان دلاوران متعهد و با بصیرتی هستندکه همواره با پیروی دقیق از رهنمودهای مقام معظم رهبری با نگاهی تیزبینانه و نوآورانه در جهت حفظ ارزش‌ها، توجه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی و دفع تهدیدات مختلف و رشد و بالندگی جامعه موثر بوده اند. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این پیام ضمن قدردانی از مجموعه بسیج اساتید،بسیج کارکنان و بسیج دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت:قطعا مجموعه بسیج در دانشگاه با نصب العین قراردادن منویات مقام معظم رهبری به ویژه تاکیدات اخیر معظم له در دیداربا نخبگان ، باانگیزه ونشاط بیشتر در راستای خدمت به توسعه علمی و حل معضلات یاری رسان جامعه خواهد بود.

.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ زمان : ۲۳:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۶۰

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر