سخنرانی حجت الاسلام دکتر تابعی درمراسم ویژه هفته بسیج
حجت الاسلام والمسلمین محمد علی تابعی در مراسم ویژه هفته بسیج که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج یک جریان یک اندیشه و یک تفکر و یک مکتب است.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند در مراسم ویژه ای که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدعلی تابعی در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی به ایراد سخن پرداخت و ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت :بسیج یک جریان است یک اندیشه و تفکر است و یک مکتب است . حجت الاسلام تابعی در ادامه برخی ازشاخص ها و ویژگی های بسیج را از منظر مقام معظم رهبری برشمرد وافزود: هفته بسیج فرصت ارزشمندی برای پاسداشت مقام بسیجیان و توجه ویژه به آرمانهای والای این مکتب است . وی درادامه به نقل خاطره‌ای از سالهای دفاع مقدس که همرزم شهید برونسی بوده پرداخت وبا اشاره به حضور مومنان و مخلصانه بسیجیان در سال های دفاع مقدس گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند : بسیج، عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ زمان : ۲۲:۰۱ كاربر : pr بازديد : ۷۰

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

۲۳ ربیع الثانی ۱۴۴۳ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۱
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر