وبینار بسیج ضامن امنیت پایدار در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.
به همت بسيج كاركنان ، بسيج اساتيد ،ستاد امور شاهد و ایثارگران و همكاري معاونت فرهنگي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی وبینار بسیج ضامن امنیت پایدار در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحد بیرجند:

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این وبینار ضمن گرامیداشت هفته بسیج و آرزوی توفیق برای دولت انقلابی و جهادی حضرت آیت الله رئیسی گفت: بسیج نهادی مقدس و انقلابی و یادگار حضرت امام خمینی (ره) است که علاوه بر نقش بسیار مهم در دفاع مقدس از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در عرصه های گوناگون فرهنگی و اجتماعی حضوری ارزشمند و موثر و پربرکت داشته است. دکتر هاشمی در ادامه ترویج و تقویت فرهنگ و تفکر بسیجی را یک ضرورت بسیار مهم دانست و گفت: در سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی توجه ویژه‌ای به بیانیه بسیار مهم گام دوم انقلاب و تقویت فرهنگ و تفکر بسیجی صورت گرفته است. دکتر هاشمی گفت: بسیج نهادی مردمی و انقلابی است که در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی درخدمت آحاد جامعه قرار دارد همه ما باید قدردان تلاش ها و مجاهدت‌های خالصانه بسیجیان عزیز باشیم.

جناب سرهنگ مزگی نژادنیز دراین وبینار، بسیج را پشتونه امنیت پایداردانست وضمن بیان اهمیت و جایگاه بسیج در تحکیم و تقویت امنیت کشور گفت : انقلاب که شد گروه های مختلفی به سمت امام آمدند بعضی از این گروه ها صحبت امام را فقط گوش کردند و برخی دیگر،هم صحبت امام را گوش کردند و هم به آن عمل کردند، مثل: سردار سلیمانی مثل: سید حسن نصرالله . مهدی مزگی نژاد افزود: همه مردم ما با انقلاب و نظام هستند اما دوست دارند دولتمردان هم پای درد دل انان بنشینند و مشکلات مردم را لمس کرده و حل کنند. سرهنگ مزگی نژادادامه داد: ابتدای جنگ صدام کنفرانسی را برگزار کرد و در وسط این کنفرانس خبری جلسه را ترک کرد از او سوال کردند جلسه تمام نشده گفت، هفته آینده ادامه جلسه در میدان آزادی تهران خواهدبود . اما دیدیم که نیروی جوانان بسیجی و انقلابی با ابتدایی ترین سلاح های موجود بدون امکانات یک لشکر تا دندان مسلح را ۳۴ روز در دروازه‌های خرمشهر نگهداشت. سرهنگ مزگی نژادافزود: همیشه در فتنه ها باید با تفکر بسیجی وارد میدان شد و مشکلات را حل کرد. این کارشناس گفت: ابتدای انقلاب هم افراد زیادی با انقلاب بودند به محض اینکه منافع آنها با منافع انقلاب در تعارض قرارگرفت به مقابله با انقلاب پرداختند مثل:مسعود رجوی. انقلاب با این جوانان و روحیه بسیجی هیچ وقت به آن آسیب وارد نخواهد شد. وی در ادامه با اشاره به رشادتها و جانفشانی های و مجاهدتهای خالصانه رزمندگان اسلام در سالهای دفاع مقدس گفت: شهید بزرگوار جهان آرا با کمک عده ای از همفکرانش و اعضای سپاه خرمشهر و با تعدادی اسلحه ساده و ابتدایی که در مقابل تجهیزات ارتش دشمن ناچیز بود، 34 روز مهاجمان را در خرمشهر متوقف کردند، اما عدم ارسال کمکهای نظامی و انسانی، تلاشهای ایثارگرانه آنان را در عمل ناکام گذاشت ولی آنها در همین 34 روز اوج وفاداری خودرا به کشور، انقلاب، اسلام و امام(ره) را به همه جهانیان نشان دادند.

مهندس جواد علیزاده مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حضور ارزشمند سرهنگ مزگی نژاد گفت: از هر فرصتی باید برای ترویج فرهنگ و گفتمان انقلاب و بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم. مهندس علیزاده گفت: با اشاره به شناسایی هویت یکی از شهدای گرانقدر گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجندگفت: همکاران محترم دانشگاه در تدارک استقبال از خانواده گرانقدر این شهید هستند و بی صبرانه لحظه شماری می کنند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ زمان : ۰۸:۲۳ كاربر : pr بازديد : ۱۲۹
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ زمان ويرايش : ۰۸:۳۴ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

۱۷ جمادی الثانیة ۱۴۴۳ قمري

۲۱ ژانويه ۲۰۲۲ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۵
اذان مغرب ۱۷ : ۱۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر