*** مهم *** قابل توجه دانشجویان بدهکار

منو‌های آموزشیار برای دانشجویانی که بدهی دارند، غیرفعال شد .

آموزشیار

برای فعال شدن تمامی منوها، باید بدهی خود را در هر کدام از بخش‌های «تراز مالی» و «صندوق رفاه» و «بیمه و خدمات آموزشی» به طور کامل تسویه کرده و سپس یک‌بار از سایت خارج شده و مجدد وارد شوید.

تسویه تراز مالی: اگر در منوی "مدیریت مالی نیم‌سال‌های تحصیلی" و بخش "تراز مالی" بدهکار هستید، باید بدهی خود را از طریق دکمه "پرداخت الکترونیکی شهریه" پرداخت کنید. (راهنمای پرداخت تراز مالی)

تسویه صندوق رفاه: اگر شهریه خود را قسط‌بندی کرده‌اید، وارد منوی "صندوق رفاه" و زیرمنوی "درخواست/پیگیری تسهیلات" شوید. در جدول پایین صفحه، اگر در ستون "وضعیت پرونده تسهیلات" عبارت «معوق» درج شده باشد، یعنی اقساط پرداخت نشده دارید.

تسویه هزینه بیمه و خدمات آموزشی: در منوی "مدیریت مالی نیم‌سال‌های تحصیلی" دکمه "پرداخت الکترونیکی هزینه بیمه و خدمات آموزشی" را بزنید. حال اگر در قسمت "وضعیت نهایی مالی"، بدهکاری درج شده بود، باید همین مبلغ را در کادر سفید پایین صفحه وارد کرده و دکمه پرداخت را بزنید.

نکات بسیار مهم برای پرداخت موفق

حتما پرداخت خود را با سیستم عامل ویندوز یا اندروید انجام دهید. (ترجیحا از سیستم عامل ios استفاده نکنید) 🔹ترجیحا از درگاه بانکی "سپهر صادرات" واریز کنید و اسکرین‌ شات پرداخت‌ و کد پیگیری را یادداشت کنید.

پس از واریز وجه در درگاه بانکی، حتما گزینه "انتقال به سایت اصلی" را بزنید تا مجددا وارد سایت آموزشیار شده و پیغام "پرداخت با موفقیت انجام شد" را مشاهده کنید.

اگر پرداخت ناموفق بود و پول از حساب شما کم شد ولی تایید نشد، معمولا بعد از ۷۲ ساعت برگشت داده می‌شود. در نهایت، برای رفع هرگونه ابهام مالی، می‌توانید با امور مالی دانشگاه تماس بگیرید.

نوع آگهي : اطلاعيه مالي تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ زمان : ۱۲:۲۲ كاربر : Admin بازديد : ۱۰۶۴
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ زمان ويرايش : ۱۲:۲۳ كاربر : Admin
اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

۱۷ جمادی الثانیة ۱۴۴۳ قمري

۲۱ ژانويه ۲۰۲۲ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۵
اذان مغرب ۱۷ : ۱۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر