قدردانی دکتر هاشمی رئیس دانشگاه ازمدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
قدردانی دکتر هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند : دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با سرهنگ غلامرضا فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی دیدار و با اهدای لوح تقدیر از ایشان و همکاران گرامی آن اداره کل تقدیر به عمل آورد.

در این دیدار که در محل دفتر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برگزار شد دکتر هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن تشکر از سرهنگ غلامرضا فلاحی و همکاران ایشان در برگزاری شایسته یادواره شهدا و مراسم تکریم و استقبال از خانواده معزز شهید حسینی پیرامون مسائل امور شاهد دانشگاه به بحث و گفتگو پرداختند. دکترهاشمی در این دیدارگفت: افتخار خادم الشهدایی نگین ارزشمندی است که سالهاست برای واحدبیرجند در حال درخشش است. سرهنگ فلاحی مدیرکل حفظ آثار استان نیز در این جلسه پیرامون برگزاری باشکوه مراسم یادواره شهدا استقبال از خانواده موسسه شهید حسینی عنوان کرد: مادر گرانقدر این شهید با رضایتمندی کامل اين استان را ترک کرد وی در ادامه گفت :نامگذاری خیابان ها برگزاری یادواره ها و بزرگداشت ها تذکری است برای اینکه ما را حفظ کنیم و در صحنه بمانیم.

مهندس جواد علیزاده مدیرامور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز در این جلسه به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت :شهدا در زمان حیات با جان و تن شان در خدمت اسلام بودند و پس از شهادت صدایشان و نطق ايشان باز می شود و با مردم حرف می زنند این یادواره ها و بزرگداشت ها برای رساندن پیام شهدا به گوش سنگین ماست.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ زمان : ۱۳:۰۲ كاربر : pr بازديد : ۱۷۶
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ زمان ويرايش : ۱۳:۰۵ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

۱۷ جمادی الثانیة ۱۴۴۳ قمري

۲۱ ژانويه ۲۰۲۲ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۵
اذان مغرب ۱۷ : ۱۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر