با حضوراستاد مزگی نژادوبیناربازخوانی اسناد فتنه ،ضرورت فتنه شناسی و بصیرت افزایی برگزار شد

به همت بسیج کارکنان و استادان و ستادامورشاهد وایثارگران دانشگاه آزاداسلامی خراسان جنوبی وبینار ((بازخوانی اسناد فتنه ،ضرورت فتنه شناسی و بصیرت افزایی)) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی بیرجند در این وبینار سرهنگ مهدی مزگی نژاد با تاکید بر این که به هیچ وجه نباید و نمی توان به دشمن اعتماد کرد به تحلیل و بررسی جریان فتنه پرداخت و گفت:خواب دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی در جریان فتنه تعبیر نشد و با یاری خداوند و تدابیر رهبری معظم انقلاب و هوشیاری و بصیرت مردم توطئه آنان خنثی شد .

سرهنگ مهدی مزگی نژاد افزود:دشمنان در پی آن هستند که به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزنند لیکن ما باید داری بصیرت باشیم و انقلاب را بشناسیم و قدر دستاوردهای ارزشمند آن را بدانیم.

سرهنگ مهدی مزگی نژاد با اشاره به این که نهم دی ماه نماد ولایتمداری و دیانت مردم عزیز ایران اسلامی بود گفت: یوم الله نهم دی عرصه ی تجلی بصیرت و وحدت بود .وی گفت: در این یوم الله بصیرت انقلابی مردم ولایت مدار ما حول محور ولایت تجلی یافت و با عنایات خداوند سبحان و تدابیر رهبر معظم انقلاب توطئه ها و فتنه ها خنثی شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ زمان : ۱۵:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۹۲
تاريخ ويرايش : ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ زمان ويرايش : ۱۵:۱۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

۱۷ جمادی الثانیة ۱۴۴۳ قمري

۲۱ ژانويه ۲۰۲۲ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۵
اذان مغرب ۱۷ : ۱۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر